Żłobek w Milanówku

rainbow

Małgorzata Grzybowska – ma 37 lat, jest dyrektorem placówki, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, mamą dwójki maluchów. Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęła już podczas studiów, początkowo jako niania, opiekun i kontynuuje ją nieprzerwanie do dziś. Jako menedżer i zarazem opiekun w żłobku pracuje od 2009 r. Zna dużo wierszyków i piosenek, zawsze uśmiechnięta i gotowa do poświęceń, w jej ramionach usypiają niestrudzone łobuziaki. Jej osobowość, wiedza, doświadczenie i życiowa pasja pracy z dziećmi stworzyły niezwykły urok tego miejsca. Ciepło i poczucie bezpieczeństwa, jakie wypełniają wnętrze i atmosfera placówki powoduje, że dzieciom nie chce się wracać do domu.

ciocia Agnieszka – matka trzech córek, wie że każde dziecko potrzebuje uwagi, troski i bezpieczeństwa; praca w żłobku jest dla niej źródłem radości i satysfakcji. Stara się wsłuchiwać w pracy zarówno w potrzeby dzieci, jak i dorosłych.

ciocia Marina – energiczna, z zapałem do pracy z dziećmi, zna wszystkie zabawy świata, w pracy stara się kreować ciepłą i bezpieczną atmosferę dla najmłodszych; wcześniej lubiana wśród milanowskich rodziców niania.

Ewa Grzybowska – psycholog współpracujący ze żłobkiem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nauczyciel mianowany, specjalista z zakresu integracji sensorycznej. Wieloletni terapeuta- instruktor - senior pracujący z dziećmi z trudnościami w uczeniu się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Rehabilitacyjnym dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i dzieci z trudnościami w uczeniu się. Terapeuta integracji sensorycznej od 1994 r. Nauczyciel terapii integracji sensorycznej. Od 1997 r. prowadzi kursy integracji sensorycznej najpierw I stopnia, a od 1999 r. również II stopnia. Autorka publikacji o terapii SI. Wykładowca na studiach podyplomowych.

Monika Wajs – ma 40 lat; od 20 lat pracuje jako pielęgniarka na oddziale chirurgicznym. Odkąd pamięta chciała pracować dziećmi. Poza studiami pielęgniarskimi ukończyła pedagogikę specjalną, a następnie ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. W Małej Pandzie Pani Monika prowadzi przede wszystkim zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, dbając o prawidłową postawę, rozwój motoryczny i zdrowie naszych podopiecznych. Ukończyła studia podyplomowe w ww. zakresie; doświadczenie zdobyła prowadząc gimnastykę korekcyjną w szkole podstawowej oraz w przedszkolu. Jest osobą cierpliwą, opanowaną oraz pełną pomysłów na zabawy i ćwiczenia z dzieci.

Klara Dybińska – prowadzi zajęcia dla dzieci, które pozwalają na pozbycie się nadmiaru energii :) Elementy tańca przeplatane są zabawą ruchową - dziecko tańcząc uczy się koordynacji i panowania nad własnym ciałem, ćwiczy pamięć motoryczną, wyrabia poczucie rytmu. Pani Klara swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat od tańca klasycznego w Studiu Taneczno-Aktorskim w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Wielokrotne występy na warszawskich scenach teatralnych i parkietach tanecznych rozbudziły w niej zamiłowanie do publicznych występów i tańca. Przez lata tańczyła w zespołach i formacjach tanecznych z którymi zdobywała liczne nagrody, uczestnicząc w wielu przeglądach i konkursach. Poza tańcem zespołowym, klasycznym i nowoczesnym doskonaliła swój warsztat taneczny w takich technikach jak reggeaton, salsa, hip hop, jazz, butterfly silk, czy cheerleading. Klara jest Certyfikowanym instruktorem Tańca Jazzowego i Zumba Fitness. Ukończyła 2-letni Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec jazzowy, a także studia o kierunku pedagogicznym. Prowadzi zajęcia z baletu, jazzu, Zumby, tańca nowoczesnego, hip hopu i salsy.

Język angielski - współpracujemy ze szkołą językową Teddy Eddie http://teddyeddie.pl/

Kontakt z nami

Żłobek Mała Panda w Milanówku
ul. Wiejska 8a
05-822 Milanówek
tel. 0 696 460 494