Żłobek w Nowej Wsi

rainbow

Małgorzata Grzybowska - ma 37 lat, jest dyrektorem placówki, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, mamą dwójki maluchów. Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęła już podczas studiów, początkowo jako niania, opiekun i kontynuuje ją nieprzerwanie do dziś. Jako menedżer i zarazem opiekun w żłobku pracuje od 2009 r. Zna dużo wierszyków i piosenek, zawsze uśmiechnięta i gotowa do poświęceń, w jej ramionach usypiają niestrudzone łobuziaki. Jej osobowość, wiedza, doświadczenie i życiowa pasja pracy z dziećmi stworzyły niezwykły urok tego miejsca. Ciepło i poczucie bezpieczeństwa, jakie wypełniają wnętrze i atmosfera placówki powoduje, że dzieciom nie chce się wracać do domu.

ciocia Beata - wicedyrektor placówki, ma 45 lat, swoje dotychczasowe doświadczenie zdobyła w jednym z lokalnych przedszkoli; w Małej Pandzie pracuje od 2 lat. Czas jaki spędziła w przedszkolu dostarczył jej dużo praktycznej wiedzy i satysfakcji. Zaufanie ze strony dzieci i pozytywne opinie rodziców są dla niej największą nagrodą. Praca z dziećmi daje jej dużo radości, wkłada w nią całe swoje serce. W życiu najważniejsze jest to, aby kochać to co się robi, a pani Beata to kocha. Lubi prowadzić zajęcia plastyczne, czynnie pobudzać dzieci do ciekawych zabaw, pomagać w sytuacjach dla nich trudnych. W towarzystwie dzieci czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie'' ponieważ z nimi nie da się nudzić i popaść w rutynę. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

ciocia Kinga – pomimo stosunkowo młodego wieku (31 l.) jest jedną z naszych najbardziej doświadczonych opiekunek; współpracuje z Małą Pandą od 2011 r. niezmiennie ciesząc się atencją kolejnych pokoleń naszych wychowanków. Niedawno wróciła do nas po urlopie wychowawczym. Prywatnie mama 3-letniej Lenki. Jako mama wie, jak trudne bywa dla dziecka rozstanie z rodzicem (i vice versa :), dlatego dokłada wszelkich starań aby „nasze maluchy” chętnie przekraczały próg placówki i wracały do domu z uśmiechem.

ciocia Monika - ma 28 lat. Doświadczenie zdobywała pracując jako niania, a następnie w jednym z milanowskich żłobków. Zna mnóstwo zabaw, jest certyfikowaną animatorką dziecięcą z niespożytą energią i sercem do pracy z maluchami. Podopieczni Małej Pandy pokochali ją od pierwszego dnia.

ciocia Justyna - legitymuje się ukończonym kursem opiekunki w żłobku, z doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Sympatyczna, radosna, ze swoimi pokładami cierpliwości i kreatywności wprowadza dzieci w nowe, ciekawe doświadczenia. Sukcesywnie wprowadza stałe elementy dnia i zachęca maluchy do rozwijania indywidualnych umiejętności. Zawsze uśmiechnięta, gotowa przytulić i otrzeć łzę w razie dziecięcych smutków, szybko sprawia, że na twarzy dzieci pojawia się uśmiech.

Ewa Grzybowska – psycholog współpracujący ze żłobkiem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nauczyciel mianowany, specjalista z zakresu integracji sensorycznej. Wieloletni terapeuta- instruktor - senior pracujący z dziećmi z trudnościami w uczeniu się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Rehabilitacyjnym dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i dzieci z trudnościami w uczeniu się. Terapeuta integracji sensorycznej od 1994 r. Nauczyciel terapii integracji sensorycznej. Od 1997 r. prowadzi kursy integracji sensorycznej najpierw I stopnia, a od 1999 r. również II stopnia. Autorka publikacji o terapii SI. Wykładowca na studiach podyplomowych.

Monika Wajs - ma 40 lat; od 20 lat pracuje jako pielęgniarka na oddziale chirurgicznym. Odkąd pamięta chciała pracować dziećmi. Poza studiami pielęgniarskimi ukończyła pedagogikę specjalną, a następnie ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. W Małej Pandzie Pani Monika prowadzi przede wszystkim zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, dbając o prawidłową postawę, rozwój motoryczny i zdrowie naszych podopiecznych. Ukończyła studia podyplomowe w ww. zakresie; doświadczenie zdobyła prowadząc gimnastykę korekcyjną w szkole podstawowej oraz w przedszkolu. Jest osobą cierpliwą, opanowaną oraz pełną pomysłów na zabawy i ćwiczenia z dzieci.

Klara Dybińska - prowadzi zajęcia dla dzieci, które pozwalają na pozbycie się nadmiaru energii :) Elementy tańca przeplatane są zabawą ruchową - dziecko tańcząc uczy się koordynacji i panowania nad własnym ciałem, ćwiczy pamięć motoryczną, wyrabia poczucie rytmu. Pani Klara swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat od tańca klasycznego w Studiu Taneczno-Aktorskim w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Wielokrotne występy na warszawskich scenach teatralnych i parkietach tanecznych rozbudziły w niej zamiłowanie do publicznych występów i tańca. Przez lata tańczyła w zespołach i formacjach tanecznych z którymi zdobywała liczne nagrody, uczestnicząc w wielu przeglądach i konkursach. Poza tańcem zespołowym, klasycznym i nowoczesnym doskonaliła swój warsztat taneczny w takich technikach jak reggeaton, salsa, hip hop, jazz, butterfly silk, czy cheerleading. Klara jest Certyfikowanym instruktorem Tańca Jazzowego i Zumba Fitness. Ukończyła 2-letni Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec jazzowy, a także studia o kierunku pedagogicznym. Prowadzi zajęcia z baletu, jazzu, Zumby, tańca nowoczesnego, hip hopu i salsy.

Język angielski - współpracujemy ze szkołą językową Teddy Eddie http://teddyeddie.pl/

Kontakt z nami

Żłobek Mała Panda w Nowej Wsi
ul. Brzozowa 75C
05-806 Nowa Wieś
tel. 0 509 331 420